Bilety Rzeszów - Tanie Bilety Lotnicze i Bilety Autokarowe

Idź do spisu treści

Menu główne

Ryanair Loty Rzeszów Frankfurt Rzeszow, Bilety Rezerwacja

Loty Ryanair

Tanie Przeloty Ryanair
Loty Rzeszów - Frankfurt Hahn - Rzeszow

Rzeszów jedna z szesnastu stolic wojewódzkich, położona w południowo wschodniej części Polski. Miasto pełni ważna rolę jako ośrodek uniwersytecki, skupiając na swym terenie  zarówno uczelnie państwowe, a także prywatne. Ściąga to do miasta wielu młodych ludzi z całego regionu, ale także i z całego świata. Dzięki temu w mieście spotkać się można z wielokulturowością i różną tradycją. Podróżowanie do Rzeszowa jest możliwe z wykorzystaniem różnych form transportowych. Szybki transport lotniczy możliwy jest dzięki działającemu obok Rzeszowa międzynarodowemu lotnisku, obsługującego zarówno linie regularne, ale częściej tanie linie lotnicze, w tym linie Ryanair. Z kolei Frankfurt nad Menem to duże niemieckie miasto, położone w zachodniej części kraju, w Zagłębiu Ruhry. To przede wszystkim duży ośrodek przemysłowy, przyciągający do miasta wiele osób, także z zagranicy, głównie w celach zarobkowych.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów
Ryanair Frankfurt
801 005 063
32 728 30 07

Rezerwacja On Line


Komunikacja zewnętrzna miasta odbywać się może między innymi z wykorzystaniem transportu lotniczego, obsługiwanego przez jeden z dwóch działających z pobliżu miasta portów lotniczych. Połączenie na trasie Rzeszów – Frankfurt
nad Menem do tej pory obsługiwane było przez regularne linie lotnicze Lufthansa, które od niedawna zaczęły współpracować z portem lotniczym w Rzeszowie. Z kolei od 01 czerwca bieżącego roku planowane jest uruchomienie połączenia lotniczego na tej trasie, ale obsługiwanego przez tanie linie lotnicze Ryanair. W związku bowiem z polityką firmy, oferowana siatka połączeń jest na bieżąco analizowana i dostosowywana do potrzeb klientów.  Trasa Rzeszów – Frankfurt nad Menem realizowana ma być przez samoloty firmy Ryanair trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, piątki i niedziele. Czas przelotu wynosi około dwie godziny.   


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego