Loty Rzeszów - Londyn Stansted - Rzeszów

Tanie Przeloty Ryanair

Rzeszów to jedno z miast polskich, położone w południowo wschodniej części kraju, nad rzeką Wisłok. To także stolica wojewódzka, z siedzibami głównych urzędów regionu, oraz duży ośrodek uniwersytecki, skupiający na swoim terytorium zarówno uczelnie państwowe, jak i prywatne. Rzeszów dysponuje także wieloma różnymi zabytkami, które przyciągają wielu turystów. Obsługę lotniczą zapewnia miastu położony w odległości 10 kilometrów od centrum międzynarodowy port lotniczy, łączący region z najbardziej popularnymi kierunkami podróży. Z kolei Londyn to jedna z największych metropolii w Europie i ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i finansowy na świecie. Przyciąga on zarówno turystów, jak i biznesmenów, a także emigrantów przybywających do miasta, bądź przejeżdżających przez niego w celu poszukiwania nowych miejsc zarobkowych. Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia rynków pracy, Polacy stali się jedną z liczniejszych grup emigrujących zarobkowo właśnie do Londynu i innych miast angielskich. Zwiększyło to znacznie zapotrzebowanie na transport różnego rodzaju w tych kierunkach.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Bilety Autokarowe - Rzeszów. Przewozy z Rzeszowa i do Rzeszowa

Osoby poszukujące przewozów autokarowych z i do Rzeszowa mogą skorzystać z naszej oferty, która obejmuje przewozy autokarowe blisko 70-ciu przewoźników. Bilety z Rzeszowa oferują między innymi tacy przewoźnicy jak: Orbis Transport Interbus, Agat, Eurolines,  Pol-Fol, Becker Reisen, Globus, Agatur, Polonia Transport, Bispol, Intercars, Sindbad, Almabus, Delta Travel. Aby sprawdzić szczegółową ofertę cenową wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce przewozów autokarowych podstawowe informacje o podróży a system zaproponuje dostępne połączenia oraz najtańsze bilety autokarowe. Zapraszamy do korzystania z sprzedaży on line gwarantującej zachowanie najniższej ceny biletów autokarowych a także możliwość sprawdzenia z domu dostępności miejsc oraz cen.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów
Ryanair Londyn Stansted
801 005 063
32 728 30 07

 

Rezerwacja On Line

   

Loty Rzeszów Londyn i Londyn Rzeszów

Bilety Lotnicze Ryanair, LOT, Lufthansa – Rzeszów Jasionka

Nasz serwis zajmuje się także sprzedażą biletów lotniczych, zarówno tanich jak i tradycyjnych linii lotniczych. Dla mieszkańców Rzeszowa oraz Podkarpacia oferujemy tanie bilety lotnicze Ryanair z Rzeszowa (Lotnisko Rzeszów Jasionka) oraz bilety LOT i Lufthansa. Sprzedaż biletów lotniczych dostępna jest on line a także poprzez naszą infolinię: 0801 005 063 lub 32 728 30 07 dostepną 7 dni w tygodniu od 8 do 20, w niedzielę od 12 do 20. W naszym systemie istnieje mozliwość zapłaty kartą, przelewm lub gotówką. Dostępne połączenia lotnicze z Rzeszowa: Londyn, Dublin, Birmingham, Bristol, Liverpool, East Midlands, Frankfurt, Nowy Jork. Sprawdź ceny i wyszukaj lot.

 

Dla usprawnienia obsługi lotniczej, w Londynie funkcjonuje aż pięć lotnisk. Jednym z mniejszych jest port lotniczy Londyn Stansted, położony w odległości około 50 kilometrów od centrum miasta, w kierunku północnym. Tę dużą odległość szybko można pokonać dzięki zorganizowanym na miejscu środkom transportu. Port ten wykorzystywany jest zazwyczaj przez tanie linie lotnicze, które szukają alternatywnych rozwiązań dla dużych i drogich lotnisk. Wzrost zainteresowania tym kierunkiem podróżowania znalazło odzwierciedlenie z ofercie tanich linii lotniczych Ryanair, które dostosowują swoją ofertę do zapotrzebowania rynkowego. W ten sposób pasażerowie z Rzeszowa i okolic korzystać mogą z bezpośrednich połączeń lotniczych do Londynu, na lotnisko Stansted. Trasy te realizowane są przez linie Ryanair we wszystkie dni tygodnia, wylatując z Rzeszowa zawsze w godzinach porannych. Podróż zaś do Anglii na trasie Rzeszów – Londyn Stansted trwa ponad trzy godziny.